فروشنده حرفه ای خریدار حرفه ای

یک فرد حرفه ای مطمعنا خرید حرفه ای هم انجام میده سایت پوکه معدنی سایتی متمایز با دیگر سایتها یک فروشگاه حرفه ای است ما برترین نیستیم ولی بهترین هستیم بدون واسطه خرید انجام دهید!

خدمات ما

پوکه معدنی عبدی یک شرکت مطمعن و مشتری محور است که خدمات خودرا به بهترین شکل ممکن به مشتریان خود ارائه میدهد از جمله ارسال سریع,قیمتهای مناسب,ارسال به تمام نقاظ کشور,و کیفیت برتر

پوکه معدنی چیست

پوکه معدنی چیست:یک سنگ آتشفشانی بسیار سبک و متخلخل است. این نوع پوکه وقتی ایجاد میشود که گاز از درون کف گدازه‌های شیشه‌ای که بسرعت در حال سرد شدن هستند خارج شود. پوکه معدنی فقط در مناطق آتشفشانی قابل استخراج است.

مقاله پوکه معدنی

پوکه معدنی

یک سنگ آتشفشانی بسیار متخلخل است که مدت‌های زیادی است که به عنوان ساینده در تمیز کردن , پولیش و جستجوی ترکیبات مورد استفاده قرار می‌گیرد . همچنین از آن به عنوان یک توده سبک‌وزن در واحدهای پیش‌ساخته استفاده می‌شود .
مزه, سنگ آذرین آذرآواری است که در حال حاضر تقریبا ً کاملا مایع بوده و به سرعت خنک شده و زمانی برای شکل‌دهی آن وجود ندارد . پس از سفت شدن , بخارات حل‌شده در آن ناگهان آزاد شدند , کل توده به یک کف که بلافاصله تثبیت می‌شد , افزایش یافت . اگر این کار تحت فشار بیشتری سرد شود, یک شیشه ثابت تشکیل خواهد شد , و در واقع , اگر قطعات dna در یک بوته داغ شوند تا آن‌ها به هم متصل شوند , وقتی گازهای حل‌شده آزاد می‌شوند , دچار تغییر خواهند شد . هر نوع گدازه , در صورتی که شرایط مطلوب باشد , ممکن است این حالت را در نظر بگیرد , اما بازالت‌ها و آندزیت ها اغلب در این نوع از گدازه‌های آتشفشانی و ریولیت تشکیل نمی‌شوند .
بلوره‌ای کوچک کانی‌های مختلف در بسیاری از خاک‌ها رخ می‌دهند که متداول‌ترین آن‌ها فلدسپار , اوژیت , هورنبلند و زیرکن است . حفرات ( وزیکول ها) معمولا ً گرد هستند و ممکن است بسته به شارش گدازه سفت و کشیده باشند . در سنگ‌های آتشفشانی قدیمی , حفرات معمولا ً مملو از رسوبات مواد معدنی ثانوی است که با نفوذ آب نفوذ می‌کنند . خود شیشه , رشته‌ها , فیبرها و جدار نازک بین وزیکول ‌ها را تشکیل می‌دهد . ریولیت و تراکیت اغلب سفید هستند, آندزیت بازالت اغلب زرد یا قهوه‌ای , و بازالت‌ها از جمله در جزایر هاوایی رخ می‌دهند .
این سنگ‌ها فراوان‌ترین و فراوان‌ترین سنگ‌های آذرین فلسیک ( غنی از سیلیس ) هستند . تولیدکنندگان عمده کشورهایی هستند که مدیترانه را به ویژه ایتالیا , ترکیه , یونان و اسپانیا حلقه می‌زنند .

در ایالات‌متحده آمریکا عمدتا

ً در کوه‌های راکی و سواحل اقیانوس آرام مین‌گذاری شده‌است .
در قطعات کوچک , توزیع فراوانی در سطح زمین دارد . این اتفاق در تمام رسوبات رخ می‌دهد که کف عمیق‌ترین بخش اقیانوس‌ها را پوشانده و به ویژه در مناطق مغاکی سرخ فراوان است . در برخی موارد , این ماده از فوران‌های آتشفشانی زیردریایی مشتق شده‌است , اما حضور آن توسط این واقعیت به حساب می‌آید که طی چند ماه بر روی آب شناور خواهد شد و در نتیجه توسط بادها و جریان‌ها در دریا پراکنده خواهد شد . پس از مدتی طولانی , آب می‌شود و به پایین می‌رود , جایی که به تدریج متلاشی می‌شود و در گل‌ها و گلبرگ‌های کف اقیانوس ترکیب می‌شود .
در برخی موارد , در برخی موارد , در برخی موارد , در برخی موارد , حدود ۴۰۰۰۰ متر مکعب آب در بالای سطح آب قرار دارد . به علاوه , آب بسیار شکسته با ارتفاع زیاد به هوا پرتاب می‌شد و توسط باد منتقل می‌شد و نهایتا ً در دورترین نقاط قاره‌ها و اقیانوس‌ها ته‌نشین می‌شد .

مشاوره خرید پوکه معدنی:۰۹۱۸۶۶۱۴۲۹۳

مبع:britannica

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *