فروشنده حرفه ای خریدار حرفه ای

یک فرد حرفه ای مطمعنا خرید حرفه ای هم انجام میده سایت پوکه معدنی سایتی متمایز با دیگر سایتها یک فروشگاه حرفه ای است ما برترین نیستیم ولی بهترین هستیم بدون واسطه خرید انجام دهید!

خدمات ما

پوکه معدنی عبدی یک شرکت مطمعن و مشتری محور است که خدمات خودرا به بهترین شکل ممکن به مشتریان خود ارائه میدهد از جمله ارسال سریع,قیمتهای مناسب,ارسال به تمام نقاظ کشور,و کیفیت برتر

پوکه معدنی چیست

پوکه معدنی چیست:یک سنگ آتشفشانی بسیار سبک و متخلخل است. این نوع پوکه وقتی ایجاد میشود که گاز از درون کف گدازه‌های شیشه‌ای که بسرعت در حال سرد شدن هستند خارج شود. پوکه معدنی فقط در مناطق آتشفشانی قابل استخراج است.

نحوه تشکیل پوکه معدنی

پوکه معدنی قروه در اثر فعالیت اتشفشانهای بسیار قدیمی که حدود ۵میلیون سال قدمت دارد ودر حال حاضر خاموش وغیر فعال میباشد تشکیل گردیده.

در اثر فعالیت اتشفشانی انفجارهای بسیار شدیدی رخ داده وماده مذاب (پوکه معدنی) به هوا پرتاب شده و به سرعت سرد گردیده این عمل باعث گیر افتادن ملکولهای هوا در ماده مذاب گردیده که موجب اسفنجی شدن و متخلخل شدن این پوکه معدنی گردیده هر ماده ای که به ارامی سرد شود تبدیل به سنگ اذرین میگردد و چگالی ان افزایش میابد ودر نتیجه وزن ان بیشتر میشود پوکه چون به سرعت سرد شده درون ان ملکولهای هوا گیر افتاده پوکه معدنی را متخلخل یا اسفنجی کرده است که موجب شده پوکه معدنی بر روی اب شناور بماند.

فروش پوکه معدنی قروه درجه یک

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *