پوکه معدنی نخودی

پوکه معدنی نخودی

پوکه نخودی قروه سایز نخودی به پوکه معدنی های بسایز ۵ الی ۱۰ میلیمتر میگویند مزیت عمده پوکه معدنی نخودی  نسبت به مصالح ساختمانی وزن بسیار کم، استحکام بالا و .نیز پوکی آن می باشد

کیفیت پوکه نخودی

کیفیت پوکه معدنی بر اساس وزن پوکه درجه بندی می‌شود هرچه وزن پوکه کمتر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار است. البته باید به این نکته توجه کنید که برخی از پوکه‌ها دارای قدرت جذب آب بالایی هستند و همین امر موجب می‌شود که وزن آنها با توجه به شرایط محیط و فصل متفاوت باشد.
کیفیت پوکه نخودی قروه به صورتی است که وزن هر متر مربع ۵۵۰ الی ۶۵۰ است که از معادن شهرستان قروه استخراج می‌گردد.

برتری پوکه نخودی قروه نسبت به سایر پوکه معدنی

پوکه معدنی نخودی  قروه نسبت به سایر پوکه معدنیها  سبک تر است که در متراژ بالا این اختلاف جرم کاملا مشخص است.

برای اطلاعات بیشتر مقایسه پوکه معدنی قروه با فوم بتون را مطالعه کنید.

کاربرد پوکه نخودی

پوکه معدنی نخودی کاربرد های متنوع بسیاری دارد که بیشترین کاربرد آن را در کارگاه‌های تولید بلوک سقفی ساختمان سازی می‌توان دید که برای ساخت بلوک سبک از پوکه نخودی استفاده می‌شود. در واقع با جایگزین کردن پوکه نخودی بجای مصالح ساختمانی مشابه باعث کاهش وزن قابل توجه سازه‌های ساختمانی شده‌اند. از طرفی پوکه‌های معدنی در دمای بالای و در زیر زمین تولید می‌شوند از همین رو دارای سختی و مقاومت بالایی هستند که با جایگزین کردن آنها به عنوان مصالح باعث می‌شود که سازه‌هایی با استحکام بیشتری ساخته شوند. از پوکه معدنی در صنایع مختلفی دیگری هم استفاده می‌شود که می‌توان به آنها اشاره کرد:

جهت مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۸۶۶۱۴۲۹۳ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *