انواع پوکه معدنی

پوکه معدنی

انواع پوکه معدنی

انواع پوکه معدنی معادن پوکه شهرستان قروه دارای برترین کیفیت در بین پوکه معدنی سایر مناطق کشور می باشد که به همین خاطر مشتریان فراوانی را از تمامی کشور به خود جلب کرده است . کیفیت برتر پوکه معدنی قروه موجب شده تا از سایر کشورها نیز برای خرید آن اقدام کنند ( پوکه معدنی قروه به کشورهای حاشیه خیلج فارس صادر می شود). پوکه قروه به خاطر برتری در ویژگی های خاص پوکه معدنی در بین تمامی محصولات پوکه در کشور رتبه برتر کیفیت را دارد . پوکه معدنی قروه سبکترین پوکه معدنی در سطح کشور است و از درجه سختی بالایی برخوردار است .

انواع پوکه معدنی : پوکه قروه در ۶ نوع مختلف یا بهتر بگوییم در شش اندازه مختلف موجود است که هر کدام در موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند ، مانند استفاده در ساخت و ساز ، استفاده در کشاورزی  و یا شیلات و تصویه آب .  در ادامه به معرفی انواع پوکه معدنی می پردازیم.

انواع پوکه معدنی : پوکه به اندازه بادام را پوکه بادامی می گویند ،که یکی از انواع پوکه معدنی قروه است، سایز این پوکه بین ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر است . بیشترین مورد استفاده پوکه بادامی در شیب دار کردن سقف ساختمان و هم سطح نمودن کف اتاقها و غیره و در کل هم سطح نمودن کف طبقات ساختمان است. به دلیل وزن سبکی که پوکه بادامی قروه دارد استفاده از آن در ساخت و ساز وزن ساختمان کاهش خواهد یافت .

انواع پوکه معدنی : پوکه معدنی در اندازه فندوق را پوکه فندوقی می گویند، این پوکه معدنی در اندازه ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر موجود می باشد . موارد مصرف پوکه فندوقی : ایجاد شیب در سقف ساختمان و هم سطح نمودن کف ساختمان است . با توجه به اینکه برای شیب بندی پشت بام و هم سطح نمودن طبقات از چند نوع پوکه معدنی می تئان استفاده کرد؛ برای اینکه بدانید از کدام نوع از پوکه معدنی برای ساخت خانه خود استفاده کنید با معمار یا بنای خود مشورت کنید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا شما عزیزان را راهنمایی کنیم .

 

انواع پوکه معدنی – پوکه به اندازه نخود را پوکه نخودی می گویند ، این پوکه معدنی در سایزی بین ۵ تا ۱۲ میلیمتر وجود دارد . بیشترین مورد استفاده پوکه نخودی  در کارگاه‌های تولید بلوک سقفی است که برای ساخت بلوک سبک استفاده می شود. استفاده از پوکه نخودی در ساخت بلوک بسیار مهم است چون این پوکه است که موجب سبکی بلوک شده و با توجه به سختی بالایی که دارد بلوک تولیدی را نیز مستحکم می نماید

انواع پوکه معدنی : پوکه معدنی که به اندازه عدس می باشد را پوکه عدسی می گویند، این پوکه معدنی دارای اندازه ای بین ۳ تا ۷ میلیمتر است . پوکه عدسی در بلوک سازی و کف پوشی ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد . زمانی که نیاز است که کف ساختمان مسطح شود ؛ بهترین راه استفاده از پوکه معدنی است که پوکه عدسی گزینه مناسبی برای این منظور است .

پوکه معدنی در اندازه ماسه را پوکه ماسه ای می گویند، این پوکه معدنی اندازه ای بین ۱ تا ۵ میلیمتر دارد . پوکه ماسه ای در کارگاه‌های بلوک زنی ، ساخت بتن و برای  پر کردن سطوح لوله کشی‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پوکه معدنی

پوکه معدنی عبدی افتخار دارد در طی سالیانی که به هموطنان عزیز در زمینه تامین پوکه معدنی خدمت نموده است و دوستان و مشتریان عزیزی را بدست آورده است . تمام تلاش ما این است که شما هموطنان عزیز بدون کوچکترین نگرانی و سردرگمی بتوانید محصول مورد نیاز خود را در بین پوکه های معدنی ما انتخاب کرده و در کمترین زمان در شهر خود تحویل بگیرید . ما پوکه مورد نیاز شما عزیزان را مستقیما از معادن شهرستان قروه بارگیری کرده و برای شما می فرستیم تا با فروش مستقیم پوکه معدنی و خرید بدون واسطه شما عزیزان خریدی به صرفه داشته باشید.

ما با توجه به احترامی که برای مشتریان خود قائلیم و همچنین در راستای حفظ اصول خود ؛ تمامی مراحل استخراج پوکه معدنی با نظارت کامل صورت می کیرد تا کار بدون هیچ نقصی به انجام برسد . همچنین پوکه های استخراج شده در چندین نوبت سرند می شوند تا در هنگام بارگیری ذره ای خاک و سنگ به همراه پوکه نباشد و مشتری پوکه خالص دریافت کند.

چگونگی خریداری انواع پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی قروه در سایزهای بادامی، فندوقی، نخودی، عدسی و ماسه‌ای خدمت مشتریان عزیز عرضه می گردد .

محصولات شرکت پوکه عبدی : 
– سنگ پوکه بادامی قروه:
پوکه بادامی یکی از انواع پوکه قروه است که اندازه آن از ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر میباشد .
– سنگ پوکه فندوقی قروه:
پوکه فندقی یکی از انواع پوکه قروه است که اندازه آن از ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر متغیر می باشد .
– سنگ پوکه عدسی قروه:
پوکه عدسی یکی از انواع پوکه قروه است که اندازه آن از ۳ تا ۷ میلیمتر متغیر می باشد .
– سنگ پوکه ماسه‌ای قروه:
پوکه ماسه‌ای یکی از انواع پوکه قروه است که اندازه آن از ۱ تا ۵ میلیمتر متغیر می باشد .

جهت سفارش پوکه معدنی درجه یک قروه میتوانید با شمار ۰۹۱۸۶۶۱۴۲۹۳ تماس بگیرید

 

You Might Also Like

2 Replies to “انواع پوکه معدنی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *